Предмет: Химия,
автор: vlad8001
допоможіть пліз )))
відповідь до задачі У 25 г води розчинили 15 г калій гідроксиду, яка масова частка розчиненої речовини у розчині
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: W=
× 100%
m(Н₂О)=25г m p.p - маса розчиненої речовини
m(KOH)=15г m p - маса розчину
___________ W=
×100%=
W(KOH)-? =
×100%=37,5%
Відповідь: 37,5%
m(Н₂О)=25г m p.p - маса розчиненої речовини
m(KOH)=15г m p - маса розчину
___________ W=
W(KOH)-? =
Відповідь: 37,5%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: emil445802
Предмет: Биология,
автор: FireBro
Предмет: Математика,
автор: hamitovaana055
Предмет: Алгебра,
автор: солнце14