Предмет: Физика,
автор: innask
Допоможіть!!!!Будь-ласка!!!Камінь падає в ущелину протягом 6 с. Яку глибину має ущелина, якщо початкова швидкість дорівнює 20м/с?
Ответы
Автор ответа:
0
Q=29*10^3 Дж
Удельная теплота плавления для серебра: а=105 Дж/кг
м-?
Q( плавления) = а( лямбда)*m
m=Q/a
m= 29*10^3 Дж/ 105 Дж/кг=276 кг
276 кг приблизительно)
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: yura180707
Предмет: История,
автор: zagidovasvetlana
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: Васюня
Предмет: Геометрия,
автор: DRAKKYLLA