Предмет: Химия, автор: ponchik1503

Химия!
Задачка:
Обчисли , що важче - 4 см кубічні заліза чи 10 см кубічні алюмінію, якщо густина алюмінію дорівнює 2.7 г / см кубічні, а густина заліза - 7.9. г / см кубічні.

Ответы

Автор ответа: ТапочекD18
0
m₁ = 4 см³ * 2.7 г/см³ = 10.8 г
m₂ = 10 cм₃ * 7.9 г/см³ = 79 г
m₁ < m₂
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: maratovdaniem30
Предмет: Математика, автор: masynamalygina