Предмет: Химия, автор: kelometr

В результаті дії сульфатної кислоти на 4 г цинку добули 0,3 л водню. Визначте об"ємну частку виходу продукту.
Заранее спасибо.

Ответы

Автор ответа: 01EG16
0
W = m1(реч)/m2(р-ка) = 4 / 304 = 0.13 = 13%
m2 = m1(реч) + m (р-ну) = 4г + 300мл = 304

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: alina73889