Предмет: Химия,
автор: Аноним
Розв'яжіть задачу:
Яка кількість речовини міститься у 24 г магнію,80 г брому,200 г крейди?
(Бажано з поясненням)
Ответы
Автор ответа:
0
Щоб знайти кількість речовини, використовуємо формулу, v=m/M
v - кількість речовини(вимірюється в молях)
m- маса(г)
M- молярна (г/моль)
отже,
v(Mg)=24/24=1моль
v(Br2)= 80/160=0,5моль
v(CaCO3)=200/100=2моль
v - кількість речовини(вимірюється в молях)
m- маса(г)
M- молярна (г/моль)
отже,
v(Mg)=24/24=1моль
v(Br2)= 80/160=0,5моль
v(CaCO3)=200/100=2моль
Автор ответа:
0
Дякую,бо я зовсім нічого не розумію в цій темі,я ще два номери вирішилаале не знаю чи правильно
Автор ответа:
0
звертайся, якщо зможу вирішу
Автор ответа:
0
давай
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Migrova
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kojaaxmet777u
Предмет: Физика,
автор: olegsjsjsvg
Предмет: Физика,
автор: almaz276
Предмет: Математика,
автор: nadjalobanova20