Предмет: Химия, автор: Darnik

1) Азот N2 (2маленька) кількістю речовини 2 моль за н. у. займає об'єм :
a)22,4 л; б)11,2 л; в)20 л; г)40 л.
2)Карбон(||) оксид об'ємом 20л спалили в кисні. При цьому утворився карбон(|V) оксид об'ємом :
а)5л; б)10л; в) 20л; г)40л.

Ответы

Автор ответа: Lyuba31
0
1) a)22.4 л.

20л            х л       
2СО+О2=2СО2
44,8 л      44,8 л
х=20л*44,8л/44,8л
х=20л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ebelov158