Предмет: Физика, автор: MerilinMonro

 Задача!
 Дано: t = 1,5 хв; V = 800 км/год
 Знайти: L = ?
 Мені відомо тільки те, що хвилини треба перевести в секунди, а км/год треба перевести в  м/с. 
 Будь ласка, допоможіть!

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Дано:
t=1,5хв=90с
V=800км/год=222,2м/с
L-?
щоб знайти пройдений шлях, треба  L=V*t
L=222,2*90=19998м
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: demonogacha