Предмет: Физика, автор: Аноним

Два однакові позитивні точкові заряди , які розміщені у вакуумі на відстані 10 см один від одного , відштовхуються з силию 0,9 Н . Визначте значення цих зарядів ?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

ДАНО

r=10 см=0.1 м

F=0.9 H

k=9*10^9 H м2/Кл2 - постоянная Кулона

----------------------

q - ?

РЕШЕНИЕ

F=kq^2/r^2

q =√(F*r^2/k)= r*√(F/k)

q = 0.1√(0.9 /9*10^9)= 10^-6  Кл = 1 мкКл

 

Ответ 10^-6  Кл = 1 мкКл

 

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: anaraduisen
Предмет: Обществознание, автор: КоляМБа