Предмет: Химия, автор: Awather

виведіть формулу речовини ,що містить 38,71% Магнію та 61,29%флуору

Ответы

Автор ответа: svyastun
0
38.71/38.71=1   ( ділимо на найменше число)
61.29/38.71=1.5=2
Mg:F=1:2
звідси MgF2
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: yauebokbrawla
Предмет: Алгебра, автор: dedok2882