Предмет: Математика,
автор: Denikastar
7кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. Скільки кг груш можна купити замість 42 кг яблук?
Ответы
Автор ответа:
0
1) 42:7=6 (раз)
2) 4*6=24 (кг)
Ответ: 24кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Matematikaklassroom
Предмет: Английский язык,
автор: m3dly
Предмет: География,
автор: Vucbmf
Предмет: Геометрия,
автор: nastya2314421