Предмет: Химия, автор: dembovetska1999

яка маса 10% розчину натрій гідроксиду витратиться на нейтралізацію 25 г хлоридної кислоти

Ответы

Автор ответа: dnepr1
0
Реакция нейтрализации:
NaOH + HCl = NaCl + H₂O
Молярные массы: - NaOH = 23+16+1 = 40 г/моль
                                 - HCl = 1+35,5 = 36,5 г/моль.
Составляем пропорцию: 40 - 36,5
                                                 х - 25         х = 40*25 / 36,5 = 27,397 г.
С учетом 10 % раствора NaOH  его надо ( 27,397 * 100) / 10 = 273,97 г.
Автор ответа: dembovetska1999
0
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: bananna6117
Предмет: Математика, автор: tkvachev