Предмет: Биология,
автор: salrisa
Час загального розслаблення серцевого м'яза дорівнює 0,4с. Підрахуйте і вкажіть, скільки часу відпочиває серцевий м'яз за хвилину
Ответы
Автор ответа:
0
відомо,цикл триває 0,8 секнд :
0,4 с - скорочення м"яза, 0.4 с - триває повне розслаблення шлуночків і передсердь.Якщо час скорочення = часу розслаблення то,логічно що дорівнює половині загального часу(30сек) :)
60 секунд = 1 хвилина.
Отже якщо
×0.4=30(секунд)
Виходить,серцевий мяз відпочиває 30 секунд в хвилину
0,4 с - скорочення м"яза, 0.4 с - триває повне розслаблення шлуночків і передсердь.Якщо час скорочення = часу розслаблення то,логічно що дорівнює половині загального часу(30сек) :)
60 секунд = 1 хвилина.
Отже якщо
Виходить,серцевий мяз відпочиває 30 секунд в хвилину
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: irabelik1710
Предмет: Химия,
автор: karinastarovoy85
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Djejejrjruru4u
Предмет: Информатика,
автор: YanaScherbakova
Предмет: Литература,
автор: ggkjoker