Предмет: Физика,
автор: Игорь123321345
Кисень масою 160 г ,що перебуває при
температурі 270С та постійному тиску
100кПа Знайти об’єм кисню.
Ответы
Автор ответа:
0
pV=(mRT)/M
V=(mRT)/Mp
где m=0.16кг
M=0.032 кг/моль
R=8.31
p=10^7 Па
T=543 К
V=(mRT)/Mp
где m=0.16кг
M=0.032 кг/моль
R=8.31
p=10^7 Па
T=543 К
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 7mjmt4tmjm
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Pestova