Предмет: Физика,
автор: vlad0935198574
Визначити масу вуглекислого газу,кількість речовини якого 2 моль
Ответы
Автор ответа:
0
из формулы n=m/M выводим массу m=M*n=2*44=88 (г)
44-это молярная масса со2=12+16+16=44
44-это молярная масса со2=12+16+16=44
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gulaems123
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: danilkaa06
Предмет: Математика,
автор: pezz
Предмет: Алгебра,
автор: vladimirpimono