Предмет: Физика,
автор: кирилл989898
визначити електро химичный еквивалент свинцю,якщо за 5 годин електролизу при сили струму 5 А на катоди видилолося 97 г . свинцю
Ответы
Автор ответа:
0
m=kIΔt
k=m/IΔt=97·10⁻³/5·5·3600=97·10⁻³/9·10⁴=10,7·10⁻⁷=1,07·10⁻⁶
сверили с таблицей, точно
k=m/IΔt=97·10⁻³/5·5·3600=97·10⁻³/9·10⁴=10,7·10⁻⁷=1,07·10⁻⁶
сверили с таблицей, точно
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nikitameleor
Предмет: Физика,
автор: cehnoanzela
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: madina5lduuggdet