Предмет: Химия,
автор: vikarchuknatali
обчисліть і вкажіть масу розчину з масовою часткою повареної солі 20 %, до якого треба додати воду масою 100 г, щоб отримати розчин з масовою часткою солі 10 %
Ответы
Автор ответа:
0
нехай Х маса розчину, тоді
(0,2Х):(Х+100)=0,1
0,1(Х+100)=0,2Х
0,1х+10=0,2х
10=0,1х
х=100
(0,2Х):(Х+100)=0,1
0,1(Х+100)=0,2Х
0,1х+10=0,2х
10=0,1х
х=100
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tomirisaldabergenova
Предмет: Математика,
автор: WhatSAp12345
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: adilidar2
Предмет: Физика,
автор: Anapo
Предмет: География,
автор: elenapremudray