Предмет: Химия,
автор: dether
Визначте масу оцтової кислоти, яку отримали окисненням 1200г. етанолу, якщо вихід продукту реакції становить 90% від теоретично можливого.
Ответы
Автор ответа:
0
1200 г m - ? η=90%
1 CH3CH2OH + O2 = 1 CH3CHO + H2O
26.09 моль 26.09 моль
n(CH3CH2OH) = 1200 г / 46 г/моль = 26.09 моль
n(CH3CH2OH) = n(CH3CHO)
m(CH3CHO) = n * M = 26.09 моль * 44 г/моль = 1147,96 г (теоретическая)
η= m(прак) / m(теор) = 0.9
m(практ) = 1147,96 г * 0.9 = 1033,164 г
1 CH3CH2OH + O2 = 1 CH3CHO + H2O
26.09 моль 26.09 моль
n(CH3CH2OH) = 1200 г / 46 г/моль = 26.09 моль
n(CH3CH2OH) = n(CH3CHO)
m(CH3CHO) = n * M = 26.09 моль * 44 г/моль = 1147,96 г (теоретическая)
η= m(прак) / m(теор) = 0.9
m(практ) = 1147,96 г * 0.9 = 1033,164 г
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: michailv421
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ellakadyrovna
Предмет: Химия,
автор: анастасия19972005
Предмет: Математика,
автор: ALEX12234