Предмет: Химия,
автор: sashka1511
Обчислити об'єм водню(н.у.), що виділиться в результаті взаємодії розчину сульфатної кислоти з алюмінієм масою 2,7г
Ответы
Автор ответа:
0
0,1 моль х моль
2Al+3H₂SO₄=Al₂(SO₄)₃+3H₂
2 моль 3 моль
n(Al)=2,7:27=0,1 моль
х(H₂)=0,1*3:2=0,15 моль
V(H₂)=22,4*0,15=3,36 дм³
2Al+3H₂SO₄=Al₂(SO₄)₃+3H₂
2 моль 3 моль
n(Al)=2,7:27=0,1 моль
х(H₂)=0,1*3:2=0,15 моль
V(H₂)=22,4*0,15=3,36 дм³
Автор ответа:
0
Не за что)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lovepornhub
Предмет: Українська мова,
автор: Viva000
Предмет: Химия,
автор: bermetkulm
Предмет: Математика,
автор: дашашестерикова