Предмет: Химия,
автор: oleksa19
Гелієве повітря, в якому на 1 об'єм кисню припадає 4 об'єми гелію. Обчислити: відношення мас цих газів; середню молекулярну масу такого повітря; густину гелієвого повітря.
Ответы
Автор ответа:
0
m(O2)= 1*16*2/22.4 = 1.43 г
m(He)= 4*4/22.4 = 0,714 г
w(O2)= 1.43/(1.43+0.714)= 0.67; 67%
w(He)= 0.714/(1.43+0.714)= 0.33; 33%
Средняя молекул.масса= 0,67*32+0,33*4 = 21,44 + 1,32 = 22,76 г/моль
Чтобы найти плотность, можно воспользоваться формулой:
плотность*V= m
Возьмем 5 л этого газа (в нем 1 л О2 и 4 л Не), и его масса = 1,43(О2)+0,714(Не)= 2,144 г
плотность= 2,144/5= 0,43 г/л
m(He)= 4*4/22.4 = 0,714 г
w(O2)= 1.43/(1.43+0.714)= 0.67; 67%
w(He)= 0.714/(1.43+0.714)= 0.33; 33%
Средняя молекул.масса= 0,67*32+0,33*4 = 21,44 + 1,32 = 22,76 г/моль
Чтобы найти плотность, можно воспользоваться формулой:
плотность*V= m
Возьмем 5 л этого газа (в нем 1 л О2 и 4 л Не), и его масса = 1,43(О2)+0,714(Не)= 2,144 г
плотность= 2,144/5= 0,43 г/л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sdagd18
Предмет: Русский язык,
автор: nik2283232
Предмет: Русский язык,
автор: Sikddnv53
Предмет: Алгебра,
автор: санчес2013