Предмет: Химия,
автор: natasha031
Неможу розвязати допоможіть!!!!
Обчисліть масову частку Нітрогену в його сполуці з Хлором, в якій Нітроген виявляє ступінь окислення +3
Ответы
Автор ответа:
0
Формула NCL₃
Mr(NCL₃)=120.5 г/моль
W(N)=14:120,5=0,116 или 11,6%
Mr(NCL₃)=120.5 г/моль
W(N)=14:120,5=0,116 или 11,6%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: akabiev03
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: utkelbayeva7
Предмет: Математика,
автор: Ulenka15432
Предмет: География,
автор: mysi99