Предмет: Химия, автор: liza051998

1. Визначте чистотк зразка вапняку, якщо при випалюванні взятого зразка масою 4,4 г одержали 2,24 г кальцій оксиду. 2.Який об'єм водню (н.у) потрібно взяти, щоб відновити залізо із 200 кг магнітного залізняку, що містить 60% Fe₃O₄? 3.Зразок сплаву заліза  з вуглецем масою 15 г  помістили  у розчин  хлоридної кислоти. Після закінчення реакції об'єм виділеного водню становить 5,88 л (н.у)

Ответы

Автор ответа: obroshaisy
0
Уравнение:C2H + 3O2 = 2CO2 + 2H2OПо уравнению реакции, при горении 15 литров ацетилена, образуется в 2 раза больше CO2, значит V(CO2) = 15л*2 = 30л 
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: BRAVLBRA67
Предмет: История, автор: diananasretdinova