Предмет: Физика,
автор: ololosh80lvl
Під час виконання лабораторної роботи учень дістав чітке зображення запаленої свічки. Яка фокусна відстань і оптична сила лінзи, якщо віддаль від свічки до лінзи 30 см, а віддаль від лінзи до екрана 23 см ? Яке це зображення ? Де знаходиться предмет ?
Ответы
Автор ответа:
0
Під час виконання лабораторної роботи учень дістав чітке зображення запаленої свічки. Яка фокусна відстань і оптична сила лінзи, якщо віддаль від свічки до лінзи 30 см, а віддаль від лінзи до екрана 23 см ? Яке це зображення ? Де знаходиться предмет ?
Дано d=30 cм f=23 см D - ? F - ?
Так как изображение поучено на экране, значит изображение действительное
D= 1/d +1/f= 1/0,3 +1/0,23=3,333 + 4,3478=7,68 дптр
F=1/D=1/7,68=0,13 м=13 см
Предмет находится между F и 2*F
Дано d=30 cм f=23 см D - ? F - ?
Так как изображение поучено на экране, значит изображение действительное
D= 1/d +1/f= 1/0,3 +1/0,23=3,333 + 4,3478=7,68 дптр
F=1/D=1/7,68=0,13 м=13 см
Предмет находится между F и 2*F
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: arzha852615
Предмет: Кыргыз тили,
автор: FOXIVG
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: alisherovadiana
Предмет: Математика,
автор: Аноним