Предмет: История, автор: migunek

одежда мальчиков и девочек в деревнях 19 век доклад

Ответы

Автор ответа: glushckovap
0
Хотя малыши, конечно, с нетерпением ждали, когда им позволят носить брючки, ведь тогда они уже считались бы «взрослыми».
В день, когда малыш менял платьице на брючки или бриджики, могли даже устроить праздник - в ознаменование перехода из младенчества в отрочество. В странах Западной Европы мальчики носили платья до четырех - восьми лет.Перечитывая мемуары Ф. Юсупова я обратила внимание на следующее: «Нося меня, матушка ожидала дочь, и детское приданое сшили розовое. Мною матушка была разочарована и, чтобы утешиться, до пяти лет одевала меня девочкой. Я не огорчался, а даже, напротив, гордился». Прочитав сегодня этот абзац, можно возмутиться: какое извращение, одевать мальчика девочкой! Но самое интересное, что маленьких мальчиков в те годы очень часто одевали именно в платьица, а не в штанишки, стоит только вспомнить портреты Цесаревича Алексея.


Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: sukhorukovoleksij
твір А. Чайковського «За сестрою» 2. Що Павлусь дав Петрові як згадку про матір: а) хрестик; б) бублик з медом; в) фото мами. 3. Харциз взяв Павлуся у полон: а) коли хлопчик спав; б) у бою; в) коли хлопчик відстав від козаків. 4. Освоївшись у татарському полоні, Павлусь: а) зустрів односельчан; б) гірко плакав; в) вчився татарської мови. 5. Яка доля спіткала Харциза: а) втік у Туреччину; б) повернувся на Україну купцем; в) помер від рук козаків як зрадник. 6. Сулейман подарував Павлуся своєму: а) слузі Ібрагіму; б) начальнику варти; в) синові Мустафі. 7. Звістку про віднайдення в Туреччині Ганнусі чекали: а) тиждень; б) 3 тижні; в) місяць. 8. Девлет-гірей, побачивши Ганнусю на коні, сказав до свого заводчика: а) «…все одно ми здолаємо цей народ»; б) «…поважаю я цих козаків»; в) «…справді лицарський народ ті козаки». 9. Повертаючись додому з полону, Павлусь попросив у Мустафи: а) грошей та статків; б) прислугу у дорогу; в) викупити та звільнити земляка Остапа Швидкого. 10. Девлет-гірей на знак подяки Павлусеві і Ганнусі за повернутого з полону сина пообіцяв: а) винагороду грішми; б) маєток в Туреччині; в) повернути дітей додому. 11. На прощання Девлет-гірей сказав Павлусеві: а) «До скорої зустрічі, хлопче”; б) «Добре в тебе серце, хлопче»; в) «Пам’ятай про мене».