Предмет: Химия,
автор: sawa2
сплав магнію з міддю масою 27 г розчинили в надлишку хлоридної кислоти. при цьому виділилося 16,8 лводню (н.у.). визначте масові частки металів у сплаві
помогите пожалуйста)
Ответы
Автор ответа:
0
Если я правильно поняла,то как то так
Mg + 2HCl = MGCl2 + H2
Cu + HCl не идет реакция
n(H2)=16,8/22.4=0,75
n(Mg)=n(H2) по реакции
m(Mg)=M*n=24*0,75=18г
m(Cu)=m(сплава) - m(Mg)=27-18=9г
w(Cu)=m(cu)/m(сплава)*100% =9/27 *100%=33,3%
Mg + 2HCl = MGCl2 + H2
Cu + HCl не идет реакция
n(H2)=16,8/22.4=0,75
n(Mg)=n(H2) по реакции
m(Mg)=M*n=24*0,75=18г
m(Cu)=m(сплава) - m(Mg)=27-18=9г
w(Cu)=m(cu)/m(сплава)*100% =9/27 *100%=33,3%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: amaterasy07
Предмет: Физика,
автор: endme12
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kuzivanovadasha4
Предмет: Химия,
автор: Sanych97
Предмет: География,
автор: GekNaldo