Предмет: Химия,
автор: tankin1998
Обчислити масу солі і води які утворюються якщо оксид алюмінію кількістю речовини 0.75 моль повністю прореагував з розчином NaOH
Ответы
Автор ответа:
0
2 Al2O3+4 NaOH=4 NaAlO2+2 H20
n(NaAlO2)=0.75 моль
n(H2O)=0.375 моль
M(NaAlO2)=82
M(H20)=18
m(NaAlO2)=n*M=0.75*82=61.5 г
m(H2O)=0.375*18=6.75 г
n(NaAlO2)=0.75 моль
n(H2O)=0.375 моль
M(NaAlO2)=82
M(H20)=18
m(NaAlO2)=n*M=0.75*82=61.5 г
m(H2O)=0.375*18=6.75 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: zansenmisin
Предмет: Алгебра,
автор: butenkobogdan19800
Предмет: Английский язык,
автор: 5151515a
Предмет: Химия,
автор: alekssokolov19
Предмет: Литература,
автор: anvn61