Предмет: Химия,
автор: Катюшело4ка
обчисліть масову частку Нітрогену в йогро сполуці з Хлором , в якій нітроген проявляє ступінь окиснення +3
Ответы
Автор ответа:
0
Дано
NCl3
w(N)-?
M(NCl3)=14+(3*35.5)=120.5
Ar(N)=14
W(N)= 14/120.5=0,11=11%
NCl3
w(N)-?
M(NCl3)=14+(3*35.5)=120.5
Ar(N)=14
W(N)= 14/120.5=0,11=11%
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: sashazhabin88
Предмет: Русский язык,
автор: yuob
Предмет: Информатика,
автор: uwualinkauwu
Предмет: Математика,
автор: luzj
Предмет: Биология,
автор: ЛиЗуН12