Предмет: Химия,
автор: radiv
обчисліть обєм водню який виділиться під час взаємодії натрію масою 2,3 г. з водою?
Ответы
Автор ответа:
0
У мене вийшло 1,12 л/моль.Можу розказати,як зробила,якщо треба=)
Автор ответа:
0
кількість Na = m/M=2,3/23=0,1
Автор ответа:
0
кількість H2= кількість Na/2= 0,05 моль
Автор ответа:
0
Vм = 0,05 моль * 22,4 л/моль =1,12 л.
Автор ответа:
0
=)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: samalykovdaniar
Предмет: История,
автор: gvika2008sbk
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: muzenkod25
Предмет: Химия,
автор: Yowka
Предмет: Математика,
автор: maximaivchenk