Предмет: Физика,
автор: babalaga5544
Під час гри Антонові за комір потрапив сніжок масою 20 г.Розрахуйте,яку кількість теплоти буде віднято у хлопчика,якщо половина сніжку розтанула.І не забудьте,що сніжинки добре ліпляться при температурі снігу 0градусів
Ответы
Автор ответа:
0
Q=λm/2
Q= 332×10³×0.02 кг/2 = 3320 Дж = 3.32 КДж
Q= 332×10³×0.02 кг/2 = 3320 Дж = 3.32 КДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dasha11619875
Предмет: Литература,
автор: dok66631
Предмет: Українська мова,
автор: bohdanromanisin0120
Предмет: История,
автор: Лёха2252
Предмет: Математика,
автор: ashlychkova