Предмет: Химия,
автор: Влад433
Визначте масову частку ферум(ІІ)сульфату в розчині, який утвориться внаслідок змішування залізного купоросу () масою 28 г з водою об'ємом 400 мл.
Ответы
Автор ответа:
0
1. Знайдемо масу сульфату у купоросі:
278 г купоросу містить 152 г сульфату, а
28 г_________________х г, звідки
х=28*152/278=15 г
2. Обчислимо масу розчину,ураховуючи,що 400 мл води - це за масою 400 г:
m(розчину)=m(FeSO4*7H2O)+m(H2O)= 28+400=428 г
3. Тепер знайдемо масову частку сульфату,для цього віднесемо масу сульфату до маси всього розчину:
w(FeSO4)=m(FeSO4)/m(розчину)=15/428=0,035 або 3,5%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: jenya337
Предмет: История,
автор: lizsssssun
Предмет: Математика,
автор: Gymakan
Предмет: Геометрия,
автор: 8906
Предмет: Алгебра,
автор: JEKADISKANDT