Предмет: Математика,
автор: gutsiloskiepko
Купили 5 кг яблук по 9 грні кілограм ківі за 18 грн. Яка вартість покупки?
Ответы
Автор ответа:
0
1) 5 * 9 = 45
2) 45 + 18 = 63 ( гривны)
2) 45 + 18 = 63 ( гривны)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rus50502015
Предмет: История,
автор: alinavoznuk763
Предмет: Химия,
автор: boulevarddepo10
Предмет: Математика,
автор: naukeh