Предмет: Химия,
автор: АнстасияКотова
Відносна молекулярна маса гідроксиду елемента II групи головної підгрупи дорівнює 74. Назвіть елемент,складіть формулу гідрату його оксиу.
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(Me(OH)2)=74г/моль
Ar(Me)=74-34=40 г/моль (Са)
Са(ОН)2
Ar(Me)=74-34=40 г/моль (Са)
Са(ОН)2
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zilolashokirova04
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zheniserbolatov860
Предмет: Химия,
автор: avkarina94
Предмет: История,
автор: Ananananas
Предмет: Литература,
автор: STASTROIKA