Предмет: Математика,
автор: 300903
Змішали 7л лимонаду і 3л апельсинового напою. 1л лимонаду коштує 2грн50коп,а 1л апельсинового напою - 4грн70коп. Скільки коштує 1літр суміші ?
Ответы
Автор ответа:
0
7+3=10 сумиши
1л лимонада-2,50
1л апильсина -4,70
2,50+4,70=7,20. За литер сумиши
7,20*10=72 десять литров смеси
1л лимонада-2,50
1л апильсина -4,70
2,50+4,70=7,20. За литер сумиши
7,20*10=72 десять литров смеси
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: rebecca332
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: marapat398
Предмет: Математика,
автор: KseniHalabyzar
Предмет: Обществознание,
автор: Anastasya979
Предмет: История,
автор: LeraMalysh