Предмет: Физика,
автор: ячикип
на якій відстані від збиральної лінзи з фокусною відстаню 12 см треба розташувати предмет щоб йог дійсне зображення було втричі більше за сам предмет
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідно до малюнка бачимо, що
f/d=3 f=3·d
де
d– відстань до предмету CO
f– відстань до зображення OM
Формула лінзи
1/f+1/d=1/F
1/(3·d)+1/d=1/F
d=4·F/3
F=0.12 м
d=0.16 м
d=16 см
f/d=3 f=3·d
де
d– відстань до предмету CO
f– відстань до зображення OM
Формула лінзи
1/f+1/d=1/F
1/(3·d)+1/d=1/F
d=4·F/3
F=0.12 м
d=0.16 м
d=16 см
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Juliana3645363647
Предмет: Математика,
автор: patimat0901
Предмет: Українська мова,
автор: kog1985
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sgekk