Предмет: Физика, автор: lera3005

чому буде дорівнювати кут заломлення світла, якщо воно падає на поверхню води під кутом 0 градусів?

Ответы

Автор ответа: v1248
0
Кут падіння це кут між перпендикуляром до води і падаючим променем. 
Sin(0)/sin(0)=n тому кут заломлення теж будее дорівнювати 0.
Якщо кут між променем і водою дорівнює 0 То кут заломлення дорівнює куту повного відбивання
sin(90°)/sin(B)=1.3
sin(B)=1/1.3
B=arcsin(0.77)
B=42°

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: elenakovalenko260584
Предмет: Математика, автор: ksenialypkan