Предмет: Українська література, автор: ann2222

Скласти твір на тему Людина- найвища ціність. (8-9 речень) Дуже нада на завтра!!..

Ответы

Автор ответа: etavataren
6
скажите мне я тоже ето хочу знатьь прошууу

Автор ответа: HeyKsu
31
Людина - це найвища цінність тільки для людства. Тварин і природи абсолютно все одно чи буде воно проживати на цій планеті чи ні. Якщо людство завтра зникне , то нічого надприродного не відбудеться. Буквально через пару тисяч років на планеті не залишиться і слідів його перебування .
Якщо розглядати людину як найвищу цінність в якості ресурсу , то тут жодних сумнівів не виникає. Цивілізація в даний момент б'ється за підвищення рівня здоров'я населення, створення сприятливих умов для роботи і відпочинку , фізичний і розумовий розвиток з малих років. Можна сказати , що за великим рахунком все це спрямовано на підтримку життєдіяльності на рівні , а також на видобуток необхідних ресурсів .
З точки зору відкриттів людина також є вищою цінністю. Жодна тварина не зможе відкрити зірку або полетіти на іншу планету. Можливо , людина змогла створити якісь хімічні елементи , які більше ніде у всесвіті не можуть перебувати. Людина може створити колосальні апарати не мають аналогів (навіть у інших цивілізацій) . У цьому, безумовно розкривається його найвища цінність.
Духовність також є підтвердженням цінності людини . А саме благородство , милосердя, віра в бога , смиренність. Людське суспільство досить миролюбно , навіть незважаючи на величезну кількість насильства. Воно змогло прийняти в себе деяких тварин , які порахували цивілізацію хорошим компаньйоном для виживання в світі.

ann2222: Спасибо))
HeyKsu: будь ласка)
ann2222: ))
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: RokaTi
Помогите мне, пожалуйста! Сочините мне 3 вопроса на этот текст.

Недавно, англичане нашли новое и прекрасное оправдание тому, чтобы остаться дома, протягивая воображаемый разводной мост и избегая травм от социального взаимодействия лицом к лицу: Интернет, электронная почта, чаты, серфинг, передача сообщений - все это, возможно, было изобретено для замкнутых в социальном отношении инвалидов, любящих английские слова. В киберпространстве мы в своей стихии: мир свободных слов. Никакой потребности волноваться о том, что что-то может износиться, создать ли зрительный контакт, обменяться ли рукопожатием или поцеловать в щечку или просто улыбнуться. Никаких неловких молчаний или смущающих неожиданностей; никакой потребности закрасить неудобное молчание, говоря о погоде; никакого вежливого откладывания «назавтра» или приготовления чая или другой деятельности по перемещению; никакой потребности в обычных длительных прощаниях. Ничего физического, никаких фактических материальных людей, с которыми надо иметь дело вообще. Только написание слов. Наша любимая вещь.