Предмет: Химия, автор: Mila4ka17

дано 54г алюмінія. яка кількість речовини?

Ответы

Автор ответа: AnnKalevich
0

n = m/M

M(Al) = 27 г/моль

n(Al) = 54 г / 27 г/моль = 2 моль

Ответ: 2 моль

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Аноним