Предмет: Химия,
автор: fedsvanadezhda
Рассчитайте масску оксида магния, полученного при сгорании 4,8 г магния в 11,2 л воздуха. (Другие реакции с компонентами воздуха не учитывайте)
Ответы
Автор ответа:
0
1) Визначаємо, яка із вихідних речовин узята в надлишку
Для цього складаємо рівняння реакції:
4.8г 11.2л x г
2Mg + O2= 2MgO
48г 22.4л 80 г
Визначаємо кількісне співвідношення між реагентами 4,8/48=11,2/22,4; 0,1 < 0,5;
2)Виходить що О2 взято в надлишку; для розвязування беремо Мg: 4,8/48= x/80;
X= 80 * 4,8/ 48= 8 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: muxammadsodiq
Предмет: Английский язык,
автор: bsfelix
Предмет: Химия,
автор: aigul03041974
Предмет: Математика,
автор: ewgeni
Предмет: Математика,
автор: Аноним