Предмет: Химия,
автор: alya741
Визначити молекулярну формулу речовини, яка містить 85,7% Карбону і 14,3% Гідрогену. Відносна густина пари за воднем дорівнює 35,
Ответы
Автор ответа:
0
1)35*2=70
2)14,3:1=14,3(Н) | 2
3)85,7:12=7,1(С) | 1
Mr(CH2)=14
70:14=5
Mr(C5H10)=70
Відповідь:C5H10
2)14,3:1=14,3(Н) | 2
3)85,7:12=7,1(С) | 1
Mr(CH2)=14
70:14=5
Mr(C5H10)=70
Відповідь:C5H10
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: JEFGBHREUGR
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 22akonai2010
Предмет: История,
автор: таня645
Предмет: Литература,
автор: Ник106