Предмет: Химия,
автор: Valeintinochka
обчисліть ступінь полімеризаії поліетену, якщо середня молекулярна маса його становить :19600;16520
Ответы
Автор ответа:
0
(-СН2-СН2-)n
Mr(C2H4)= 28г
n=Mr(-СН2-СН2-)n / Mr (C2H4)
1) n= 19600/28=700
2) n= 16520 / 28 = 590
n - ступінь полімеризації
Mr(C2H4)= 28г
n=Mr(-СН2-СН2-)n / Mr (C2H4)
1) n= 19600/28=700
2) n= 16520 / 28 = 590
n - ступінь полімеризації
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: DIKIYPSIX
Предмет: Математика,
автор: anaralizihbek
Предмет: Другие предметы,
автор: rakhym1920
Предмет: Информатика,
автор: Ntnhflrf