Предмет: Химия, автор: babchukdasha

Для спалюванні тривалентного металу масою 5,4 г витратили кисень об'ємом  3,36 л (н.у). Визначте цей метал.

Ответы

Автор ответа: Senpoliya
0
4Ме + 3О₂ = 2Ме₂О₃

М(Ме) = (5,4 г * 22,4 л/моль * 3 моль) : 3,36 л : 4 моль = 27 г/моль

Ме = Al - алюминий

4Al + 3О₂ = 2Al₂О₃
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: azizanarzullayevna