Предмет: Химия,
автор: tktyf0955707562
визначити об'єм хлору необхідний для взаємодії з натрієм масою 4.6 г
Ответы
Автор ответа:
0
2na + cl2= 2nacl
m=4.6 V=?
n(na)= 4.6/23=0.2 моль
n(cl2)= n(na)2 = 0.1 моль
V(cl2)=0.1 * 22.4= 2.24 литра
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: rlaisaunla
Предмет: Математика,
автор: nikaetopobeda
Предмет: Математика,
автор: Dashamilli12