Предмет: Математика,
автор: Крутячок
Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо 9 кг цукерок коштують менше 10 грн., а 10 кг коштують більше, ніж 11 грн.
Ответы
Автор ответа:
0
9x<10
10x>11
11/10<x<10/9
1.10<x<1.11(1)
x = 1.11
ответ 1 рубль 11 коп
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: princesska55582
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: iskakovayryszan
Предмет: Математика,
автор: юска
Предмет: История,
автор: nastya62