Предмет: Химия,
автор: Paris123698
Елемент головної підрупи V групи утворює кислоту складу H3EO4 , відносна молекулярна маса якої дорівнює 142, масова частка елемента в ній становить 52, 82% .Визначте цей елемент
Ответы
Автор ответа:
0
Составим пропорцию
элемент - все вещество
52,82% - 100%
х - 142
х=52,82%*142*100%=75
Ar(As)=75г/моль
элемент мышьяк As
элемент - все вещество
52,82% - 100%
х - 142
х=52,82%*142*100%=75
Ar(As)=75г/моль
элемент мышьяк As
Автор ответа:
0
спасибо большое!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vlayuss
Предмет: Информатика,
автор: romanrygalov1
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: anisimowaan