Предмет: Химия,
автор: 7777783355
Яка кількість речовини хлороводню (HCL) займає за нормальних умов об*єм 112 л?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано
V(HCl)=112 л
n(HCL)-?
Решение
n=V/Vm=112/22,4=5 моль
V(HCl)=112 л
n(HCL)-?
Решение
n=V/Vm=112/22,4=5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: LIOLOLOSHKA675
Предмет: Окружающий мир,
автор: akhmadiramilya
Предмет: Математика,
автор: Saulesatkenova2011
Предмет: Химия,
автор: CAH9I72RUS