Предмет: Химия,
автор: 777789452965
яка кількість речовини брому міститься у зразку масою 8 г
Ответы
Автор ответа:
0
За формулою V(ню)=m/Mr
V=8/80=0.1 моль
V=8/80=0.1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: vsekz
Предмет: Другие предметы,
автор: dtemirova16
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: makpal349
Предмет: Химия,
автор: Lev174