Предмет: Химия,
автор: sofiadavygora09
Обчисліть число молекул, що міститься в 3,2г метану СН4
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
n(CH4)=m/М=3.2/16=0.2моль
N(CH4)=n•Na=0.2•6.02•10в 23 ей степени(постоянная Авогадро)=
1.204 на 10 в 23 ей степени
Это и есть ответ
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: uliana3638
Предмет: Алгебра,
автор: fasolka111111
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: oleksenkopolina001
Предмет: Математика,
автор: Khasuevalina
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: galibekova03