Предмет: Психология, автор: olenabarchuk85

Завдання 1. Відпрацюйте прийоми рефлексії змісту в процесі спілкування з колегами по навчанню, знайомими або членами сім’ї. Опишіть та проаналізуйте процес виконання завдання. Вкажіть, що дало використання кожного з прийомів рефлексії змісту для Вас. Використання яких з прийомів допомогло Вам при спілкуванні з людиною, а яких – нічого не дало або навіть завадило. Яка була реакція партнера на використання цих прийомів. В яких випадках Ви відчували себе зручно, комфортно, а в яких – ні. Результати аналізу процесу виконання завдання викладіть письмово.

Завдання 2. Відпрацюйте техніку емпатійних висловлювань (рефлексії почуттів) у процесі спілкування з колегами по навчанню, знайомими або членами сім’ї. Опишіть та проаналізуйте процес виконання завдання. Що дало використання техніки емпатійних висловлювань (рефлексії почуттів) для Вас. Яка була реакція партнера на використання прийомів. Коли Ви відчували себе зручно, комфортно, а коли – ні. Результати аналізу процесу виконання завдання викладіть письмово.

Завдання 3. Відпрацюйте прийоми перевірки правильності розуміння та підведення підсумків у процесі спілкування з колегами по навчанню, знайомими або членами сім’ї. Опишіть процес виконання завдання. Що дало використання кожного з названих прийомів для Вас. Використання якого з прийомів допомогло Вам при спілкуванні з людиною, а якого – нічого не дало або навіть завадило. Яка була реакція партнера на використання прийомів. В яких випадках Ви відчували себе зручно, комфортно, а в яких – ні. Результати аналізу процесу виконання завдання викладіть письмово.

Ответы

Автор ответа: alyaslavaukr
1

1. Прийоми рефлексії змісту:
- Використовуйте прийоми активного слухання, формулювання питань та уточнень.
- Аналізуйте свої власні реакції та висловлюйте їх адекватно.
- Звертайте увагу на мовне вираження для точного передавання своїх думок.

2. Техніка емпатійних висловлювань:
- Спробуйте відчути іншу точку зору та висловлюйте розуміння щодо почуттів співрозмовника.
- Запитуйте про власні враження для підтримки емпатійних висловлювань.
- Уникаючи суджень, демонструйте готовність слухати і розуміти.

3. Прийоми перевірки правильності розуміння та підведення підсумків:
- Використовуйте переформулювання, щоб уточнити розуміння інформації.
- Підбивайте підсумки і давайте можливість співрозмовнику підтвердити чи виправити ваші висновки.
- Звертайте увагу на тон та мову тіла, щоб передати свій настрій та наміри.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Девочка2004я