Предмет: Физика,
автор: okotova513
Якою є довжина електромагнітної хвилі у вакуумі,якщо її частота дорівнює 3×10¹⁰Гц?c=3×10⁸м/с
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Довжина електромагнітної хвилі (λ) може бути знайдена за допомогою формули: c=f×λ, де:
c - швидкість світла у вакуумі (3×10⁸ м/с),
f - частота хвилі.
Розкриваючи формулу для довжини хвилі (λ), отримаємо:
λ=с/f
Підставимо значення швидкості світла (c=3×10⁸ m/s) та частоти (f=3×10¹⁰Гц):
λ= 3×10⁸м/с / 3×10¹⁰Гц=0.01 м=1 см.
Отже, довжина електромагнітної хвилі у вакуумі дорівнює 1 см.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: a04352716
Предмет: Русский язык,
автор: dinarasojynbekova
Предмет: Алгебра,
автор: rusasaha1
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: simbat1995kz
Предмет: Литература,
автор: ajteginbaktybekov34