Предмет: Українська мова, автор: bogdanbezditko14

на пишіть 10 речень на тему Як стати приємним співрозмовником

Ответы

Автор ответа: krukvubg68
0

Відповідь:

Зважайте на свого співрозмовника, показуйте інтерес до його розповідей. Розвивайте навички слухання, давайте людині можливість висловитися. Пам'ятайте про невербальні сигнали: усмішка, зоровий контакт, відкрита поза - вони створюють атмосферу довіри. Збагачуйте розмову питаннями, що допомагають поглибити обговорення. Поділіться власним досвідом або історіями, які можуть бути цікавими співрозмовнику. Виражайте повагу до думок і почуттів іншої людини, уникайте критики та осуду. Намагайтеся знайти спільні теми для обговорення, що можуть бути цікавими обом. Будьте відкритими до нових ідей і точок зору. Підтримуйте позитивну атмосферу в розмові, уникайте негативних тем, які можуть викликати конфлікт. Навчайтеся від своїх співрозмовників, завжди є щось цікаве, що можна вивчити.

Автор ответа: babakvr444
0

Ответ:

Ніколи не перебивайте співбесідника. Ставши хорошим слухачем, ви наполовину досягнете мети стати цікавим співрозмовником. Слухаючи людину, ви співпереживаєте їй. Тільки після того як співрозмовник виговорився, ви можете висловлювати свою думку.

Люди люблять слухати реальні, цікаві історії. І коли ви їх розповідаєте, віддаєте свою енергію іншим і не вимагаєте від них нічого взамін. Навчіться просто розповідати те, що сталося цікавого, або про те, що вразило.

Для людини важливо, що про неї думають оточуючі. Це бажання схвалення присутнє всередині кожного з нас. Якщо для людини, з якою ви спілкуєтесь, важливо, щоб ви думали про неї добре, то скажіть комплімент. Знайдіть те, що в неї виділяється, і скажіть про це. Комплімент - це найприємніше для кожного.

Объяснение:

вот надеюсь помог........

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: shyngysshokan2008
Предмет: Математика, автор: Аноним