Предмет: Литература, автор: cacadacen

Увага ! Розв"язуючи тестові завдання, прописуємо КОЖЕН !!! рядок. Букву-відповідь обводимо кружечком. Підкреслюємо граматичні основи. Надписуємо, якою форфою виражено присудок.У кінці речення в дужках називаємо вид оноскладного речення !!


Сроооооочьно до 11.20 по киевскому времени, Даю много балов​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: kiriloid20133
0

Ответ:

Объяснение:У оді Горація "До Мельпомени" відзначається творчий дух людини (поета) як важливий елемент, що приносить славу та відображає його спроможність творчо впливати на світ.

1. Творча сила і слава:

- "Бо в хвалебних піснях ти живеш."

- "Бо на світ іде від тебе слава"

2. Священне покликання поета:

- "Ти – моє священне покликання"

- "Тобі молитимусь, тобі, благословенна"

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: skitty
Опрацюйте уривок із листа французького військового і дипломата П'єра Шевальє послу французького короля в Речі Посполитій графу де Брежі. Пригадати, хто такий Олівер Кромвель. Чи правомірне порівняння цих історичних постатей? Поміркуйте, в чому бачить велич гетьмана французький мандрівник.

Із листа П'єра Шевальє графу де Брежі про козаків
«Ви можете засвідчити (французькому королю) про доблесть його (Хмельницького) та його козаків. Ви були очевидцем їхніх доблесних вчинків під час перебування послом у Польщі. Ви бачили початки козацької війни. Хмельницький — муж, який... наводить жах на те королівство (Річ Посполиту), якого ні всі могутні держави християнського світу, ні навіть могутня імперія турків досі не змогли похитнути. Одним словом, Кромвель, який з’явився на Русі, який був не менш честолюбивий, хоробрий і спритний, ніж Кромвель в Англії».